Čeká nás spousta náročné práce – vytvoříme vojenský štáb, který bude řídit a koordinovat práci jednotlivých skupin legionářů.

Máme před sebou řadu úkolů, které směřují ke vzniku Československa. A aby se o naší práci dozvěděli ostatní, vytvoříme deník a spoustu dalších materiálů. V deníku budou zpracované různé úkoly, bude tam zachycený popis naší dlouhé cesty.

Deník

Co bylo v takovém legionářském deníku, který si vojáci psali? Zápisky, kde se co stalo, co zažili, mapy, kde zachytili jednotlivé události a mnoho dalších informací, které pro nás dnes mají velkou cenu.

Jak bude vypadat deník, který uděláte vy, to je na vás. Možná to bude také knížka, sešit, kam napíšete řadu zajímavých věcí. Možná ji doplníte plakáty, které pak pověsíte ve škole. Pravděpodobně se vám povede zorganizovat některé zajímavé akce a do děníku pak budete moci napsat něco o těchto akcích a doplnit své vyprávění fotografiemi. Pokud je vystavíte na webu nebo facebooku – ať svém, nebo školním – nezapomeňte se pochlubit na naší FB stránce https://www.facebook.com/CeskaPedagogickaKomora.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 2 = 4